Data publikacji:

Masażer antycellulitowy – ranking

Zmagasz się z cellulitem i szukasz sposobu na jego usunięcie? Oprócz zadbania o odpowiednią dietę i regularną aktywność fizyczną możesz również sięgnąć po specjalne urządzenia, które wspomagają walkę z widocznymi grudkami i zagłębieniami na ciele, czyli tzw. skórką pomarańczową. Mowa oczywiście o masażerze antycellulitowym. Odkryj ranking polecanych modeli!

masażer antycelulitowy

Ranking masażerów antycellulitowych

  1. Elektryczny masażer antycellulitowy Walkmaxx Innovagoods
  2. Masażer antycellulitowy HoMedics CELL-100-EU
  3. Masażer antycellulitowy Cravi Cellu Perfect
  4. Masażer antycellulitowy Beurer CM 50
  5. Masażer antycellulitowy Medisana AC 850

Jaki masażer na cellulit? Opinie kobiet

Z pewnością zastanawiasz się, jaki masażer na cellulit wybrać. Opinie kobiet potwierdzają, że włączenie go do codziennej pielęgnacji ciała przynosi widoczne efekty – skóra staje się gładsza i ujędrniona, a zmiany w jej strukturze mniej widoczne. Jeśli i ty zmagasz się ze skórką pomarańczową, to masz do wyboru kilka rodzajów masażerów antycellulitowych.

Rodzaje masażerów antycellulitowych

Drewniany masażer antycellulitowy

Najtańszy i najpopularniejszy wybór wśród kobiet, który odpowiednio stosowany pomoże w zadbaniu o prawidłowy przepływ limfy i rozprawieniu się ze skórką pomarańczową.

Elektryczny masażer antycellulitowy

Droższe, jednak wygodniejsze rozwiązanie, które wymaga minimum wysiłku, a może dawać maksimum efektów. Wraz z zakupionym modelem otrzymujesz kilka końcówek, które wspomagają oczyszczanie skóry z toksyn i wpływają pozytywnie na wygląd problematycznych partii ciała.

Ultradźwiękowy masażer antycellulitowy

Ciekawa propozycja dla kobiet, które szukają urządzenia pozwalającego na dopasowanie parametrów do ich indywidualnych potrzeb. Tego typu modele emitują fale ultradźwiękowe, które następnie prowadzą do powstawania wibracji pod skórą i rozbijają tkankę tłuszczową.

Najlepszy masażer antycellulitowy – ranking polecanych modeli

Czas sprawdzić, który masażer antycellulitowy jest najlepszy. W rankingu znajdziesz zarówno elektryczne, jak i ręczne modele, spośród których z pewnością wybierzesz najlepszego pomocnika w walce ze skórką pomarańczową.

Elektryczny masażer antycellulitowy Walkmaxx Innovagoods

Numer jeden w rankingu zawiera aż osiem różnych nakładek – płaską, kolczastą, rolkową, z kanciastymi rolkami, kulkową, Micro Filler, falistą i do masażu. Popularny model jest także wyposażony w system podczerwieni i mocne, pomagające w rozbiciu tkanki tłuszczowej wibracje. Zastosowana technologia stymuluje krążenie, zwiększa przepływ krwi i tlenu oraz relaksuje.

Masażer antycellulitowy HoMedics CELL-100-EU

Kolejny masażer antycellulitowy z rankingu to nowoczesne rozwiązanie w walce ze skórką pomarańczową. Urządzenie o ergonomicznym kształcie ma działanie opukujące, czyli uderza w ciało, wspomagając walkę z cellulitem i rozluźniając obolałe mięśnie. W zestawie otrzymujesz trzy końcówki – do masażu z podgrzewaniem, do większych części ciała i do mniejszych. Masażer ma funkcję regulacji prędkości oraz ma dodatkową nakładkę cieplną.

Masażer antycellulitowy Cravi Cellu Perfect

Jeśli nie chcesz inwestować w elektryczne urządzenie do walki ze skórką pomarańczową, to proponowany model będzie strzałem w dziesiątkę! Produkt wspomaga drenaż limfy i krążenie krwi, pobudza metabolizm skóry, wspiera walkę z cellulitem oraz zmniejsza napięcie mięśni. A to wszystko w połączeniu z ergonomicznym, kompaktowym kształtem i łatwością używania!

Masażer antycellulitowy Beurer CM 50

Kolejny elektryczny masażer antycellulitowy w rankingu, który masuje tkankę łączną, pobudza krążenie i widocznie poprawia kondycję skóry w wybranych partiach ciała. Urządzenie ma funkcję regulacji intensywności masażu (dwa stopnie), zdejmowane rolki i ergonomiczny kształt.

Masażer antycellulitowy Medisana AC 850

Ostatnia propozycja z rankingu, która sprawdzi się znakomicie w domowych warunkach. Polecane urządzenie jest wyposażone w sześć głowic masujących, może być stosowane na nogach i pośladkach oraz ma dwa poziomy intensywności. W trakcie działania wykonuje ugniatające ruchy, które zmniejszają napięcie, naciągają i ujędrniają skórę oraz stymulują krążenie krwi.

Autorka: Katarzyna Wendzonka