Data publikacji:

Jaki powerbank 30 000 mAh? Ranking TOP 5  

Powerbank o pojemności 30 000 mAh to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć zawsze dostęp do energii niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Przygotowaliśmy ranking top 5 najlepszych przenośnych baterii do urządzeń mobilnych.  
powerbank 30000 ranking

Dla kogo powerbank 30 000 mAh będzie najlepszym wyborem?  

Powerbank to nieocenione narzędzie, które idealnie sprawdza się na wyjazdach, a także w miejscach, zie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Kiedy warto wybrać jak najmocniejszy powerbank? Jeśli posiadasz więcej niż jedno urządzenie elektroniczne, to wybór tak dużej pojemności ma sens. Dzięki takiemu powerbankowi naładujesz telefon, tablet, zegarek, słuchawki czy aparat fotograficzny. Powerbanki 30 000 mAh są również chętnie wybierane na rodzinne wypady. Jedno urządzenie będzie w stanie naładować większość urządzeń, które zabierzecie ze sobą.  
Jeśli masz duże zapotrzebowanie na energię i często zdarza ci się ładować swoje sprzęty, to wybór takiego sprzętu będzie idealnym rozwiązaniem na praktycznie każdą okazję. Jedynym minusem tego typu urządzeń są ich rozmiary. Zwykle przenośne baterie są na tyle kompaktowe, że mieszczą się bez kłopotu w kieszeni. W tym wypadku trzeba liczyć się z trochę większymi gabarytami, co może skutkować koniecznością przechowywania w plecaku lub torbie. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze przenośnej baterii 30 000 mAh?  

Przede wszystkim sprawdź, jaką maksymalną mocą ładowania dysponuje dany powerbank. Im wyższa, tym szybciej będziesz w stanie dostarczyć energię do urządzenia mobilnego. Przeciętny powerbank o pojemności 30 000 mAh osiąga moc od 10 do około 20 W. Warto również zwrócić uwagę na to, czy dany model pozwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Dzięki temu dostarczysz energię w znacznie krótszym czasie.  
Ponadto spójrz na to, jakimi portami dysponuje dany powerbank. Absolutnym standardem stało się już złącze USB typu C, jednak dobrze, aby na pokładzie urządzenia znalazło się również wejście USB typu A. Kluczowym elementem każdej przenośnej baterii jest ochrona przed przepięciem. Specjalny czujnik zapewnia bezpieczeństwo i jest to element, który musi znaleźć się w absolutnie każdym powerbanku.  
powerbank 30000

Top 5 powerbanków o pojemności 30 000 mAh

Zobacz także nasz ranking powerbanków 2000 mAh  

1. Baseus BIPOW 20W  

To zdecydowanie jeden z lepszych powerbanków o pojemności 30 000 mAh. Elegancka obudowa wykonana z poliwęglanu została wyposażona w cztery porty – dwa USB-A oraz dwa USB-C. Dodatkowo znajduje się złącze microUSB, które jest wykorzystywane do ładowania powerbanka. Baseus BIPOW ma wyświetlacz sygnalizujący poziom naładowania. Moc 20W jest wystarczająca, aby szybko dostarczyć energię do urządzeń.  

2. Wozinski M3  

Dobrze oceniany powerbank zawiera aż siedem portów! Do dyspozycji użytkownika jest złącze Lightning, micro USB, USB-C oraz cztery porty USB-A. Dzięki temu podłączysz do powerbanka praktycznie każdy przewód do urządzenia mobilnego. Inteligentny czip zabezpiecza urządzenie przed przepięciami. Stosunek jakości do ceny został dobrze zachowany, dlatego warto wziąć ten model pod uwagę.   

3. Tracer Modi 30 000 mAh  

Prosta obsługa i solidnie wykonana obudowa to główne zalety tej przenośnej baterii. Tracer Modi wspiera funkcję szybkiego ładowania Qualcomm 3.0 oraz Power Delivery. Maksymalna moc wynosi 22,5W, co na tle konkurencji czyni ten powerbank jednym z mocniejszych. Na obudowie umieszczono trzy porty USB-A oraz dwa porty USB typu C.  

4. PowerBank 30.000mAh Solar indukcja 6xUSB 

Ten powerbank ma za zadanie dostarczyć energię w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach. Wzmocniona obudowa dobrze sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, a czytelny wyświetlacz pozwoli na szybkie sprawdzenie stanu akumulatora. Złącza microUSB, Lightning, USB-C i dwa porty USB-A są idealne do ładowania tabletów, telefonów oraz innych urządzeń elektronicznych. To dobry model, który wyróżnia się doskonałą jakością.  

5. Maxlife Powerbank 30 000 mAh  

Jeśli szukasz pojemnego powerbanka w rozsądnej cenie, to Maxlife jest dla Ciebie. Obudowa została wyposażona w diody LED do sygnalizowania stanu naładowania. Mimo dużej pojemności producentowi udało się odchudzić całą konstrukcję, dlatego powerbank nie zajmuje dużo miejsca. Do ładowania służą złącza Lightning, microUSB oraz USB-C.  
Zdjęcie: Envato Elements
Bartłomiej Mazurek
Bartłomiej Mazurek

Dziennikarz i fotograf. Miłośnik nowych technologii, a w szczególności sprzętu z logo nadgryzionego jabłka. W wolnych chwilach zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych i graniem na konsoli.