Data publikacji:

Jakie słuchawki bezprzewodowe do 100 złotych? 

Oferta słuchawek bezprzewodowych do 100 złotych jest bardzo bogata, dlatego przygotowaliśmy zestawienie, w którym znajdziesz najlepsze modele, które pozwolą na komfortowe słuchanie muzyki, a także prowadzenie rozmów telefonicznych!

Jakie słuchawki bezprzewodowe do 100 złotych?

Słuchawki bezprzewodowe do 100 złotych. Ranking

Szukasz dobrych i niedrogich słuchawek bezprzewodowych? Mamy dla ciebie kilka propozycji popularnych modeli do 100 zł. W zestawieniu znajdziesz zarówno słuchawki douszne, jak i nauszne. Zobacz najlepsze słuchawki bezprzewodowe.

JBL T110 BT 

Ten model słuchawek bezprzewodowych do 100 zł można już określić jako kultowy! JBL T110 BT to dokanałowa konstrukcja, która została wyposażona w przetworniki 8,6 mm. Pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz gwarantuje czysty i bardzo dobry dźwięk. Bateria w słuchawkach pozwala na 6 godzin komfortowego użytkowania.

Słuchawki bezprzewodowe do 100 złotych mają również wbudowanego pilota, ułatwiającego sterowanie muzyką. Stosunek jakości do ceny został w tym modelu zachowany bardzo dobrze!

Xiaomi AirDots S

Słuchawki bezprzewodowe pozbawione całkowicie przewodów zwykle kosztują nawet kilkaset złotych. Jednak Xiaomi AirDots S kupisz już za mniej niż 100 złotych! Waga jednej słuchawki to zaledwie 4,1 gramów, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania.

System redukcji szumów pozwala na słuchanie muzyki bez najmniejszych zakłóceń. Bateria Xiaomi AirDots S pozwoli nawet na 5 godzin pracy. Jeżeli szukasz stylowych i jednocześnie niedrogich słuchawek, to ten model będzie najlepszym wyborem!

Philips TAUH202WT/00

Wybór słuchawek bezprzewodowych nausznych do 100 złotych jest ograniczony. Jednym z ciekawszych modeli jest Philips TAUH202WT wyposażony w 32 mm przetworniki. Dźwięk pochodzący ze słuchawek jest przede wszystkim czysty i bardzo wyraźny.

Miękkie zauszniki nie powodują bólu uszu podczas dłuższego użytkowania. Mikrofon z redukcją echa to z kolei doskonały wybór dla osób, prowadzących rozmowy telefoniczne. Bateria w słuchawkach działa nawet 15 godzin, co jest świetnym wynikiem.

Creative Outlier Active

Słuchawki bezprzewodowe nauszne przygotowane z myślą o sportowcach. Mocną stroną tego modelu jest bateria, która wystarczy nawet na 10 godzin pracy. Jak na słuchawki bezprzewodowe douszne to bardzo dobry wynik!

Cała konstrukcja jest odporna na działanie wody i potu zgodnie ze standardem IPX4. Silikonowe nakładki AuraSeal idealnie dopasowują się do ucha, a także odpowiednio tłumią dźwięki zewnętrzne. Całość dopełnia pilot służący do sterowania muzyką. 

Sony WI-C200

Dobre słuchawki bezprzewodowe do 100 złotych z naszego rankingu oferują świetną jakość dźwięku. Magnetyczne wkładki to wygodne rozwiązanie, ułatwiające przenoszenie. Bateria potrafi działać nawet 15 godzin, co jest jednym z lepszych rezultatów w tej klasie cenowej.

Zastosowanie technologii szybkiego ładowania zapewnia 60 minut działania słuchawek zaledwie po 10 minutach ładowania! Pilot do sterowania wraz z wbudowanym mikrofonem, to niezwykle przydatne rozwiązanie w codziennym użytkowaniu.

Kruger&Matz Street BT KM0622

Solidnie wykonane słuchawki bezprzewodowe nauszne za około 100 złotych są doskonałym wyborem. Zauszniki wykonano z ekologicznej skóry, natomiast pałąk jest regulowany, co umożliwia dokładne dopasowanie do kształtu głowy. Przetworniki 40 mm grają naprawdę dobrze, natomiast bateria wystarczy na 6 godzin użytkowania.

Slot na kartę microSD służy do odtwarzania muzyki bez konieczności podłączania telefonu. To sprawdza się podczas uprawiania sportu, a także wszędzie tam, gdzie nie możemy wykorzystać swojego smartfona lub innego urządzenia multimedialnego.

Autor: Bartłomiej Mazurek