Data modyfikacji:

Jakie są zalety smartwatcha z kamerą i dlaczego warto go kupić?

Smartwatch to inteligentny zegarek, który zyskał ogromną popularność w ciągu ostatnich kilku lat. Nic dziwnego – jest to praktyczni gadżet, którego zadaniem, oprócz wskazywania godziny, jest monitorowanie aktywności fizycznej, jakości snu, ale i wiele, wiele więcej. Najnowsze urządzenia mogą na przykład pomóc połączyć się nam ze światem online, ale także mogą się stać naszą minikamerą. Jesteś ciekawy, jakie są zalety smartwatch z kamerą? Dowiesz się tego z poniższego artykułu. Zapraszamy do lektury!

Smartwatch z kamerą

Jaki smartwatch wybrać? Inteligentny zegarek na ręku jest już typowym gadżetem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nic dziwnego. Ma on atrakcyjny wygląd z szerokim wyborem tarcz oraz pasków. Charakteryzuje go wyjątkowo prosta obsługa i liczne funkcje, które mogą nam zastąpić profesjonalny budzik, kalkulator, pulsometr, barometr, GPS, wysokościomierz, a nawet przyrząd do mierzenia naszych osiągnięć sportowych, takich jak choćby prędkość biegu, przebyty dystans, liczba spalonych kalorii czy średni puls. Zaś rozbudowane smartwatche pozwalają na zaplanowanie nawet całego treningu.
Tego typu urządzenie jest przydatne także w codziennej pracy, gdyż dzięki takim funkcjom jak odbieranie połączeń i wiadomości możemy ograniczyć bezpośrednie korzystanie z telefonu. Docenią je więc osoby, które w pracy korzystają często z telefonu.
Właśnie z powyższych powodów smartwatche coraz częściej zastępują nam tradycyjne zegarki. Co więcej, za jakiś czas z pewnością wyprą je w dużej mierze. Tym bardziej że producenci smartwatchy prześcigają się w nowych funkcjach swoich urządzeń. Jedną z nich jest choćby smartwatch z aparatem i kamerą, o którym dowiesz się z poniższego akapitu.

Smartwatch z aparatem i kamerą

Smartwatch z kamerą i dyktafonem czy aparatem to zazwyczaj zaawansowany model urządzenia, który nie jest jeszcze tak popularny. Jakie są jego zalety? Przede wszystkim możliwość nagrywania zdarzeń w każdej sytuacji, nawet gdy nie mamy przy sobie naszego smartfona bądź nie mamy czasu po niego sięgnąć.
Opcja kamery czy aparatu jest bardzo przydatna, jeśli dużo podróżujesz i zależy ci na rejestrowaniu wydarzeń z wycieczek. Podobnie sytuacja ma się w przypadku wbudowanego dyktafonu, który prócz podróży sprawdzi się też w sytuacjach zawodowych, gdy chcesz nagrać istotny wykład czy instrukcję działania. Ponadto takie urządzenie pozwoli ci poczuć się nieco jak najsłynniejszy szpieg – James Bond.

Smartwatch kamera – propozycje

Jaki wybrać smartwatch damski? Ranking poniżej zawiera propozycje dla kobiet i mężczyzn.

Kamera szpiegowska w smartwatchu Full HD

Powyższy model to multifunkcjonalny smartwatch z kamerą nagrywającą w jakości Full HD w formacie AVI. Co istotne, nagrywa on także dźwięk. Posiada pamięć wewnętrzną 32 GB i jak typowy smartwatch wskazuje godzinę, przebyty dystans oraz monitoruje puls, ciśnienie czy saturację.

Smartwatch Opaska Zegarek Ukryta Minikamera Wi-Fi

Kolejny model posiada wąską, prostokątną kopertę. Jest to urządzenie 4 w 1: pozwala na nagrywanie filmów (Full HD), robienie zdjęć, nagrywanie dźwięków oraz wskazuje godzinę. Można dołączyć do niego kartę micro-SD o pamięci 64 GB.

Zegarek Wideo Technaxx z kamerą Full HD Rx-93

Posiada on zintegrowaną kamerę Full HD 2 Mpix, której aparat znajduje się bezpośrednio w tarczy zegarka. Dzięki temu soczewka jest bardzo dyskretna. Ponadto model posiada mikrofon oraz pamięć wewnętrzną 8 GB.

Zegarek Szpiegowski Kamera Full HD 32 GB

Powyższy model to także opcja nagrywania w jakości Full HD. Kamerka jest bardzo dyskretna, a wbudowana pamięć pozwala na zapisanie aż 32 GB nagrań, a więc do 6 godzin wideo. Ponadto urządzenie posiada dyktafon – dźwięk nagrywany jest w jakości 128 kb/s.
Zdjęcie: Johnstocker / Envato Elements