Data modyfikacji:

Jaką szczoteczkę soniczną na Black Friday wybrać?

Odpowiednia higiena jamy ustnej to jeden z najlepszych sposobów, aby ograniczyć wizyty u dentysty wyłącznie do przeglądów, a problemy z zębami do minimum. Jednym z popularnych wyborów jest szczoteczka soniczna – akcesorium, które usuwa osad nazębny, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc. Chcesz ją sobie zafundować? W takim razie znakomitym wyborem jest polowanie na szczoteczkę soniczną w trakcie Black Friday. Zobacz, jakie modele warto kupić!
szczoteczka soniczna black friday

Black Friday 2021 – kiedy polować na szczoteczkę soniczną?

Kiedy jest Black Friday, podczas którego możesz upolować szczoteczkę soniczną w atrakcyjnie niskiej cenie? Czarny Piątek zbliża się coraz większymi krokami! Już 26 listopada sklepy stacjonarne i internetowe zaproponują swoim klientom korzystne rabaty i okazje.

Co istotne, Black Friday jest częścią Black Week, czyli Czarnego Tygodnia. Rozpoczyna się on 22 listopada (poniedziałek) i kończy 28 listopada (niedziela). Przez 7 dni możesz korzystać z promocji w swoich ulubionych sklepach.

Na tym jednak nie koniec! Dla miłośników zakupów online mamy dobrą wiadomość – 29 listopada jest Cyber Monday, czyli dzień, w którym konkurencyjne zniżki będą dostępne wyłącznie w sklepach internetowych.

Dlaczego warto kupić szczoteczkę soniczną w trakcie Black Friday?

Szczoteczka soniczna w Black Friday 2021 będzie przede wszystkim o wiele tańsza niż w sprzedaży regularnej. W zależności od sklepu, w którym zdecydujesz się zrobić zakupy, możesz liczyć na rabaty sięgające nawet ponad 50%. A warto z nich skorzystać, bo tego typu urządzenie może pochwalić się licznymi zaletami.

Szczoteczka soniczna przede wszystkim dokładnie usuwa płytkę nazębną, która jest odpowiedzialna za powstawanie kamienia nazębnego. Dokładniej mówiąc, jeśli nie będziesz jej regularnie usuwać, to wkrótce na zębach może pojawić się nieestetyczny nalot, a one same staną się żółtsze.

Nie bez znaczenia jest także delikatność mycia zębów, która może okazać się szczególnie pomocna u osób z nadwrażliwością. Końcówka szczoteczki sonicznej porusza się szybciej, jednak nie powoduje uszkodzenia szkliwa. Dodatkowo nie podrażnia dziąseł.

Na liście zalet, którymi może pochwalić się szczoteczka soniczna, znalazła się także… wydajność pasty do zębów! Dzięki niej możesz zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie mając pewność, że dokładnie usuwasz płytkę nazębną. Dzięki charakterystycznym ruchom końcówki pasta jest także doprowadzana do szczelin między zębami.

Jak wybrać najlepszą szczoteczkę soniczną w Black Friday?

Poszukiwania najlepszej szczoteczki sonicznej, którą chcesz kupić podczas Black Friday, warto rozpocząć wcześniej. Powód jest prosty – atrakcyjne rabaty sprawiają, że nie będziesz jedyną osobą, która będzie polować na funkcjonalny model w niskiej cenie. Określając, które konkretne urządzenie chcesz kupić, możesz już z samego rana złożyć zamówienie w sklepie internetowym lub udać się do punktu stacjonarnego.

Wybierając szczoteczkę soniczną, zwróć uwagę na rodzaj zasilania. Najlepszym wyborem będzie model akumulatorowy, czyli taki, który działa bez konieczności podłączania jej do prądu. Wystarczy, że po umyciu zębów odłożysz ją na postawioną na zlewie ładowarkę.

Przeczytaj również 5 trików, które ułatwią zakupy online na Black Friday

Równie ważna jest prędkość maksymalna, którą jest w stanie osiągnąć szczoteczka soniczna. W Black Friday, ze względu na trakcyjne rabaty, warto polować na modele z wyższej półki, wykonujące nawet do ponad 80000 obrotów na minutę.

Chcesz kupić szczoteczkę soniczną dla siebie, czy może planujesz używać jej razem z partnerką lub partnerem? Single mogą wybierać modele z jedną końcówką w zestawie, podczas gdy pary powinny postawić na urządzenie sprzedawane od razu z dwoma akcesoriami. Na rynku znajdziesz także szczoteczki soniczne z trzema, czterema, a nawet pięcioma końcówkami, idealne dla całej rodziny.

Nie zapomnij o sprawdzeniu dodatkowych funkcji. Podczas Black Friday promocją objęte będą szczoteczki soniczne wyposażone w timer, regulację prędkości, wskaźnik ładowania czy sensor nacisku.

Polecane szczoteczki soniczne, na które warto polować w Black Friday

Na który model warto polować w Black Friday? Zobacz, która szczoteczka soniczna będzie trafionym wyborem, dzięki któremu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także zadbasz o prawidłową higienę jamy ustnej.

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Pierwszą polecaną szczoteczką soniczną, którą warto kupić w trakcie Black Friday, jest model Philips Sonicare. Urządzenie zasilane akumulatorowo jest sprzedawane w zestawie z jedną końcówką. Producent wyposażył je w 2-minutowy timer, zegar okresowy Quadpace czy program łatwego startu.

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

To kolejna propozycja, na którą warto polować w trakcie akcji promocyjnej w Czarny Piątek. Polecany model Philips Sonicare jest dostępny w trzech kolorach, ma zasilanie akumulatorowe i jest sprzedawany w zestawie z dwiema końcówkami. Szczoteczka soniczna ma dodatkowo wbudowany timer i wykonuje do 31000 obrotów na minutę.

SEYSSO Carbon Basic Black

Szczoteczka soniczna zasilana akumulatorowo, wyposażona w trzy programy pracy i wykonująca do 82000 drgań na minutę. Model SEYSSO ma również opcję masażu dziąseł, działa do 6 tygodni na jednym ładowaniu i wykorzystuje nowoczesną technologię dynamicznego oczyszczania DCT. W zestawie otrzymujesz jedną końcówkę.

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04

W Black Friday możesz także polować na tę szczoteczkę soniczną. Model zasilany akumulatorowo jest bezpieczny dla aparatów ortodontycznych i koron, ma dwa poziomy intensywności czyszczenia oraz został wyposażony w technologię BrushSync i czujnik nacisku. W zestawie znajdziesz jedną końcówkę.
Autor: Katarzyna Wendzonka