Data publikacji:

Która lokówka automatyczna najlepsza?

Automatyczna lokówka umożliwia stworzenie na włosach fal o zróżnicowanej grubości i gęstości. Dzięki niej nie musisz ręcznie zawijać włosów na szczotkę! To minimalizuje ilość godzin spędzonych przed lustrem. Od kiedy lokówka do włosów automatyczna rozgości się w twojej łazience, gwarantujemy, że szybko stanie się ona jednym z twoich ulubionych urządzeń do upiększania wizerunku. Przedstawiamy ranking, która lokówka automatyczna najlepsza. Tutaj loki robią się same.

lokówka

Która lokówka automatyczna najlepsza?

Czyli: co powinnaś wiedzieć, przez zakupem lokówki do włosów?

  1. Zwróć uwagę na to, z czego wykonana jest część grzewcza. Bezpieczne dla włosów są trzy typy urządzeń: ceramiczne, teflonowe i turmalinowe.
  2. Dobrze, jeśli lokówka ma regulację mocy.
  3. Lokówka, która nie niszczy włosów? Jeśli wybierzesz urządzenie z jonizacją, to będziesz chronić włosy podczas stylizacji.

Jaka lokówka automatyczna do włosów długich, a jaka do krótkich? Zasadniczo powinnaś zadać inne pytanie: jaki efekt na włosach chcesz uzyskać? Jeśli masz ochotę na małe, puszyste i gęste loczki – wybierz lokówkę o małej średnicy. Jeśli czekasz na efekt wow w postaci lekkich fal – czeka na ciebie dużej średnicy lokówka automatyczna. Efekty będą dokładnie takie, o jakich marzysz! Loki robią się same.

Lokówka automatyczna – ranking popularności

Philips StyleCare Prestige BHB876/00

27 kombinacji ustawień pozwala uzyskać dowolny skręt pasm włosów – od luźnych fal po drobne loczki. To wyjątkowo szybka automatyczna lokówka do włosów, więc nie spędzisz zbyt wiele czasu przed lustrem, by wyglądać nadzwyczaj dobrze. 

Philips SenseIQ BHB886/00

Zastosowany cyfrowy czujnik ponad 36 000 razy w trakcie każdej sesji mierzy temperaturę twoich włosów. W ten sposób zapobiega ich przegrzewaniu i sprawia, że zachowują swoje naturalne nawilżenie. Pielęgnacja jonowa zamyka łuski włosów, wygładzając je, nadając blask oraz ułatwiając układanie kosmyków.

Philips BHB878/00

Ta lokówka automatyczna sprawia, że włosy są gładkie, pełne blasku i nie elektryzują się. Dobiera optymalną temperaturę pracy urządzenia, aby zachować naturalne nawilżenie włosów. Ceramiczny wałek wzbogacono keratyną (składnik budujący włosy), który to pod wpływem wysokiej temperatury jest uwalniany z powłoki i przenika do twoich kosmyków podczas stylizacji. Automatyczna lokówka do włosów tej klasy pozwala stworzyć fryzury, o jakich marzysz – od delikatnych fal po sprężyste loki. Wystarczy, że dobierzesz temperaturę, czas i sposób kręcenia loków.

BaByliss Curl Secret C1300E

To najlepsza lokówka automatyczna, jaką kupisz za mniej niż 300 złotych! Automatycznie wciąga kosmyk włosów i po kilku sekundach wypuszcza piękny, lśniący lok. Szybko i bez ryzyka zniszczenia włosów. Posiada trzy pozycje ustawienia czasu kręcenia loków (8 s, 10 s, 12 s oraz 4 s) oraz dwa ustawienia temperatury (210°C, 230°C).

BaByliss Curl Secret C902PE

Kręcenie loków będzie dla ciebie możliwe od teraz – i to bez wysiłku! Ta automatyczna lokówka do włosów pomaga stworzyć loki mocno skręcone bądź luźne fale. Ustawienia temperatury (185°C lub 205°C) pozwalają dostosować poziom ciepła do rodzaju i kondycji włosów. Powłoka ceramiczna chroni włos w trakcie emisji ciepła.

Koniec z pracochłonnym nawijaniem pojedynczych pasm włosów na rozgrzaną końcówkę lokówki. Koniec z długim oczekiwaniem na właściwy skręt loków. A potem myciem głowy, bo… nie wyszło. Wybierz najlepszą lokówkę automatyczną i ciesz się małymi loczkami lub luźnymi falami na co dzień i od święta!
Zdjęcie: twenty20photos/Envato Elements
Ewa Doniec
Ewa Doniec

Podróże z plecakiem, kolarstwo szosowe, góry wysokie. Lawenda, makaron i wiatr. To moje „naj”, za którymi podążam, kosztując życie. Pilot wycieczek, absolwentka ekonomii oraz turystyki i rekreacji.