Data publikacji:

Lokówko-suszarka obrotowa. Ranking polecanych

W obecnych czasach chcąc stylizować włosy możemy korzystać z szerokiej oferty urządzeń, które pozwalają na uzyskanie różnorodnych efektów. Jedną z ciekawych propozycji jest lokówko-suszarka obrotowa. To urządzenie, które łączy w sobie funkcję tradycyjnej lokówki z możliwością wysuszenia włosów. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku długich, jak i krótkich włosów, ułatwiając ich stylizację. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń tego typu. Które z nich warto wybrać? Mamy nadzieję, że ranking lokówko-suszarek obrotowych pomoże ci w wyborze idealnego urządzenia.

lokówko-suszarka obrotowa

Lokówko-suszarka obrotowa: ranking

  1. Rowenta CF9540F0
  2. Esperanza  EBL008
  3. BABYLISS AS960E
  4. LAFE LSS001

Jak działa lokówko-suszarka z rankingu?

Lokówko-suszarka obrotowa pozwala uzyskać wiele ciekawych efektów na włosach - w zależności od tego jakiej nakładki użyjemy. Doskonale unosi je od nasady, nadając fryzurze objętości. Może być również wykorzystywana w celu kręcenia mocnych i delikatnych loków, za jej pomocą podwiniemy również końce włosów.

Dzięki obrotowej głowicy jej użytkowanie jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku innych lokówek. Co więcej, coraz częściej, lokówko suszarki obrotowe posiadają dodatkowe funkcje (np. jonizacji powietrza), dzięki czemu mogą nadawać naszym włosom blask lub chronić przed ich puszeniem się. Słowem, jest to urządzenie, które warto posiadać.

Sprawdź, czy istnieje lokówka, która nie niszczy włosów

Ranking lokówko-suszarek obrotowych

Jak wspominaliśmy, na rynku pojawia się obecnie wiele lokówko-suszarek obrotowych, które różnią się między sobą nie tylko ceną, ale również funkcjami, ilością nakładek czy dodatkowych opcji. Dlatego też wybór urządzenia może wydawać się trudny. Postanowiliśmy nieco go ułatwić i przygotowaliśmy ranking lokówko-suszarek, które warto wziąć pod uwagę.

Rowenta CF9540F0

Pierwszym z urządzeń, które warto przestawić jest Rowenta CF9540F0. To obrotowa lokówko-suszarka z ceramiczną, keratynową powłoką, która jonizuje włosy, nadając im doskonałą gładkość oraz połysk. Urządzenie posiada automatyczne obroty i moc 1000W dzięki czemu doskonale radzi sobie z suszeniem i modelowaniem włosów.

Dwie nakładki pozwalają na wybór idealnego rozwiązania oraz stworzenie różnorodnych fryzur. To jednak nie wszystko. Ta lokówko-suszarka z rankingu posiada również 3-stopniową regulację temperatury, dzięki czemu możemy dopasować tryb jej pracy do kondycji naszych włosów.

Esperanza  EBL008

Drugą lokówko-suszarką obrotoą w naszym rankingu jest Esperanza  EBL008. TTo idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie chcą przepłacać a jednocześnie cieszyć się funkcjonalnym i niezawodnym sprzętem. Wyposażona jest w szczotkę z mieszanym włosiem, obraca się w dwóch kierunkach, posiada regulację temperatury nawiewu. Jest poręczna, pozwala na precyzyjne modelowanie fryzury.

BABYLISS AS960E

Kolejną lokówko-suszarką godną polecenia jest bez wątpienia BABYLISS AS960E. Model ten również wyposażony jest w ceramiczną powłokę, dzięki czemu doskonale modeluje włosy, nie pusząc ich. Na uwagę zasługuje fakt, że w zestawie z tym urządzeniem znajdują się aż 4 różne nakładki, co pozwala na uzyskanie różnorodnych efektów oraz fryzur. Jest to więc urządzenie idealne dla pań, które lubią eksperymentować.

LAFE LSS001

Ostatnią obrotową lokówko-suszarką w naszym rankingu jest urządzenie LAFE LSS001. Trzystopniowa regulacja temperatury, zimny nawiew, ceramiczna powłoka oraz możliwość obracania szczotki w dwóch kierunkach zapewniają pełnię komfortu podczas stylizowania włosów a przy tym doskonałe efekty.

Ta obrotowa lokówko-suszarka wyposażona jest w mocny silnik, dzięki czemu z powodzeniem zastąpi inne urządzenia - nie musimy wykorzystywać dodatkowo suszarki, by wysuszyć włosy. Warto również wspomnieć o tym, że wyposażona jest w dwie szczotki, które pozwalają na osiągnięcie różnego efektu fal lub loków.

Autorka: Kamila Łońska-Kępa