Data modyfikacji:

Małe AGD do domu na prezent

Urządzenia zaliczane do małego AGD ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, utrzymywanie czystości, czy dobrej kondycji. Przygotowaliśmy zestawienie ciekawych produktów, które będą idealne na prezent.

Małe AGD do domu idealne na prezent

Zastanawiasz się, co kupić na parapetówkę? A może szukasz upominku dla rodziców na rocznicę ślubu? Małe AGD do domu znakomicie sprawdzi się jako prezent na wiele okazji. Zobacz, które produkty są warte uwagi.

  1. Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 980
  2. Maszyna do szycia Janome Juno E1015
  3. Parownica do ubrań Philips Steam&Go
  4. Stacja pogodowa Sencor SWS 9700
  5. Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW
  6. Stacja pogodowa Hyundai WS2303
  7. Inteligentna waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2
  8. Stacja parowa Braun CareStyle 5 IS 5043

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 980

Bardzo praktyczny prezent, który pomoże w utrzymaniu czystości w domu. iRobot Roomba 980 oferuje zaawansowany system czyszczenia, który bardzo dobrze radzi sobie nawet z silnymi zabrudzeniami. Zwiększona moc ssąca poradzi sobie z odkurzeniem dywanów, gdzie znajdują się włosy oraz sierść.

Nowy system nawigacji tworzy schemat sprzątania, a przy pomocy czujników jest w stanie ominąć znajdujące się na drodze przeszkody. Stosunek jakości do ceny został świetnie zachowany w tym modelu, dlatego warto się na niego zdecydować.

Maszyna do szycia Janome Juno E1015

Solidnie wykonana maszyna do szycia japońskiego producenta została wyposażona w niezbędne funkcje ułatwiające szycie. Bogaty zestaw zawiera cztery stopki, płytkę do cerowania, cztery szpulki, zestaw igieł, rozrusznik nożny, a także rozpruwacz. Maszyna ma 15 programów ściegowych, uwzględniając również ściegi użytkowe, owelokowe i ozdobne.

Prędkość maszyny wynosi 860 wkłuć na minutę, co jest wynikiem dobrym. Dodatkowo urządzenie ma regulację szerokości zygzaka i długości ściegów. To świetna maszyna do szycia dla początkujących.

Parownica do ubrań Philips Steam&Go

Małe AGD do domu na prezent dla ludzi nielubiących prasować? Parownica do ubrań jest niezwykle przydatna na co dzień, ponieważ pozwala na wygładzanie ubrań bez konieczności rozkładania deski do prasowania. Prezentowane urządzenie marki Philips oferuje ciągły strumień pary do 24 g/min. Podgrzewana płyta SmartFlow zapobiega powstawaniu plam na ubraniach podczas generowania pary.

Philips Steam&Go do pracy jest już gotowy po 45 sekundach! Ta niewielka parownica nie tylko wygładza ubrania, ale również pozbywa się bakterii i usuwa nieprzyjemne zapachy. To świetny gadżet do zabrania ze sobą w podróż lub na wyjazd służbowy.

Sprawdź również: Parownica do ubrań: ranking TOP 10

Stacja pogodowa Sencor SWS 9700

Jeżeli szukasz praktycznego małego AGD na prezent, to świetnym wyborem będą stacje pogodowe. Ranking popularnych produktów pomoże ci w podjęciu decyzji o zakupie. My polecamy model Sencor SWS 9700. To profesjonalne narzędzie, które zawiera bezprzewodowy czujnik 5w1. W ten sposób dowiesz się, jaka jest temperatura zewnętrzna, ciśnienie barometryczne, a także indeks pogodowy.

Ponadto Sencor jest w stanie pokazać prognozę na kolejne 24 godziny. Zmiana ciśnienia i temperatury powietrza pozwala mu przewidzieć, jaka aura będzie danego dnia. Stacje pogodowe dostarczają wielu ważnych informacji, dlatego warto mieć je w domowym zaciszu.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW

Nie od dziś wiadomo, że domowy oczyszczacz powietrza jest doskonałym sposobem na pozbycie się smogu, który coraz bardziej daje się we znaki. Prezentowany model firmy Sharp jest przeznaczony do pomieszczeń o wielkości 21 m2.

System aktywnego i pasywnego oczyszczania powietrza radzą sobie z pyłkami, kurzem, a także innymi drobnymi zanieczyszczeniami. Wskaźnik informacyjny pokazuje stopień zanieczyszczenia i poziom wilgotności. Nawet na wysokich obrotach oczyszczacz jest bardzo cichy, dlatego nie będzie on przeszkadzał podczas działania. Niejedna osoba ucieszy się z małego AGD na prezent w takiej formie.

Stacja pogodowa Hyundai WS2303

Stacja pogodowa to doskonałe małe AGD do domu na prezent. Jeśli twój budżet jest ograniczony, to wybierz stację firmy Hyundai. Urządzenie charakteryzuje się nie tylko ciekawym wyglądem, ale również bardzo zaawansowanymi funkcjami.

Prezentowany model może sprawdzić temperaturę zewnętrzną, a także wilgotność powietrza zewnętrznego i wewnętrznego. Na ekranie pojawia się także faza księżyca oraz aktualna data wraz z godziną. Stacja pogodowa może również pełnić rolę budzika.

Inteligentna waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Dla osób, które chcą zadbać o dobrą formę, inteligentna waga będzie znakomitym prezentem. Xiaomi wyposażyło ten model w szereg czujników, co pozwala na sprawdzenie tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, poziomu wody w ciele, zawartości białka tkanki mięśniowej, wskaźnika przemiany materii, a także masy kości.

Urządzenie oferuje również wskaźnik idealnej wagi oraz typ sylwetki. Na podstawie zebranych informacji można ocenić kondycję zdrowotną użytkownika. Wszystkie dane są prezentowane bardzo czytelnie w aplikacji Mi Fit dostępnej na smartfony z iOS i Androidem. To świetne małe AGD na prezent dla osoby dbającej o sylwetkę.

Stacja parowa Braun CareStyle 5 IS 5043

Stacje parowe to kolejne bardzo przydatne małe AGD do domu na prezent. Braun CareStyle jest jednym najmniejszym żelazkiem z generatorem pary. W ten sposób zajmuje ono mniej miejsca, co z pewnością jest jego dużą zaletą. Stopa Eloxal FreeGlide 3D jest trwała i przede wszystkim nie powoduje zniszczeń na tkaninach. Dolny kształt stopy został specjalnie wygięty, aby prasowanie było jeszcze łatwiejsze.

Wyrzut pary wynosi 120 g/min doskonale sprawdza się w codziennym prasowaniu. Dodatkowo, żelazko ma moc 2200 W, a to przekłada się na bardzo szybkie nagrzewanie. W zbiorniku o pojemności 1,3 litra zastosowano dwa filtry antywapienne zapobiegające osadzaniu się kamienia.

Autor: Bartłomiej Mazurek