Data modyfikacji:

Ranking piekarników Electrolux do zabudowy

Szukasz nowego piekarnika do zabudowy marki Electrolux? W takim razie mamy coś dla ciebie – w tym artykule znajdziesz najważniejsze zalety sprzętu oferowanego przez szwedzkiego producenta oraz zestawienie polecanych modeli. Zobacz, jaki piekarnik Electrolux do zabudowy wybrać, sprawdzając ranking najlepszych urządzeń dostępnych aktualnie na rynku!
piekarnik

Piekarniki Electrolux do zabudowy – dlaczego warto je wybrać?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w piekarnik do zabudowy marki Electrolux? Jak się okazuje – sprzęty szwedzkiego producenta mogą pochwalić się licznymi zaletami. Jedną z nich jest nowoczesny design dopełniany przez innowacyjne, często autorskie rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność sprzętu kuchennego.

Piekarniki Electrolux do zabudowy to również możliwość zaoszczędzenia miejsca w kuchni przy jednoczesnym zachowaniu estetyki. Z ich pomocą możesz samodzielnie zaaranżować przestrzeń, umieścić sprzęt na dowolnej wysokości i zadbać o to, aby pomieszczenie było funkcjonalne i komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Na liście zalet piekarników do zabudowy z kolekcji Electrolux znalazł się również szeroki wybór dostępnych modeli, szereg dodatkowych funkcji i udogodnień oraz możliwość bezproblemowego utrzymania w czystości.

Najlepszy piekarnik Electrolux do zabudowy – ranking

Jaki jest najlepszy piekarnik Electrolux do zabudowy? W rankingu znajdziesz urządzenia o różnej pojemności czy klasie energetycznej, które łączy wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz łatwość obsługi. Wszystkie z nich wykorzystują także niezawodne technologie ułatwiające przygotowywanie ulubionych potraw i czyszczenie piekarnika. Dzięki temu wybranie najlepszego modelu nie sprawi ci problemu.

1. Electrolux EOE7P31Z SenseCook

Najpopularniejszy piekarnik Electrolux do zabudowy w rankingu to model EOE7P31Z SenseCook o klasie energetycznej A+ i pojemności 71 l. Elektryczny sprzęt jest dodatkowo wyposażony w termoobieg, termosondę, sterowanie dotykowe oraz funkcję EvenCook.

Do zalet piekarnika Electrolux EOE7P31Z SenseCook można zaliczyć czyszczenie pyrolityczne, dzięki któremu urządzenie spala tłuszcz i zanieczyszczenia w wysokiej temperaturze. Po zakończeniu należy jedynie posprzątać powstały pył i gotowe. Nie zabrakło także 9 programów automatycznych oraz funkcji Even Cooking gwarantującej szybkie i równomierne pieczenie.

2. Electrolux EOB7S31Z SteamBoost

Piekarnik do zabudowy Electrolux EOB7S31Z SteamBoost ma klasę energetyczną A+, pojemność 70 l oraz termoobieg. Model elektryczno-parowy gwarantuje łatwą i w pełni intuicyjną obsługę oraz szybkie i równomierne pieczenie.

Polecany model jest sterowany dotykowo, ma wbudowaną termosondę, a także wykorzystuje czyszczenie parowe do rozmiękczania zabrudzeń w komorze. Dodatkowo szybko się nagrzewa, ma szeroki zakres temperatur oraz funkcję rozmrażania. A to wszystko w połączeniu z drzwiczkami Soft Closing i Safe to touch, które zamykają się cicho i płynnie, a podczas pieczenia są zimne, chroniąc przed poparzeniem.

3. Electrolux EOD5C71X SteamBake

Chcesz spróbować pieczenia parowego? W takim razie strzałem w dziesiątkę jest piekarnik do zabudowy Electrolux EOD5C71X SteamBake! Model o klasie energetycznej A i pojemności 72 l to doskonałe rozwiązanie dla każdej rodziny, dzięki któremu można samodzielnie przygotowywać zdrowe, odżywcze posiłki.

Piekarnik Electrolux EOD5C71X SteamBake jest wyposażony w termosondę, jest czyszczony pyrolitycznie, a do jego sterowania służą pokrętła. Zastosowanie technologii Even Cooking i wentylatora pozwala zapewnić szybkie i równomierne pieczenie, podczas gdy możliwość regulacji temperatur pozwala na dopasowanie parametrów do twoich potrzeb.

4. Electrolux EOA3454AAX

Kolejnym polecanym piekarnikiem Electrolux do zabudowy w naszym rankingu jest model EOA3454AAX o klasie energetycznej A i pojemności 72 l. Dzięki szerokości poniżej 56 cm sprawdzi się znakomicie w mniejszych kuchniach, zapewniając jednocześnie łatwe i szybkie pieczenie.

Popularny piekarnik ma funkcję PlusSteam, która odpowiada za delikatną konsystencję każdej potrawy, oraz system grzewczy UltraFanPlus gwarantujący równomierne rozprowadzanie ciepła w komorze. Jest także łatwy w czyszczeniu dzięki specjalnej powłoce katalitycznej, która pochłania i utlenia tłuszcz. A to wszystko w połączeniu z prostą kontrolą i płynnym zamykaniem drzwi.

5. Electrolux EOE7C31Z SenseCook

Piekarnik do zabudowy Electrolux EOE7C31Z SenseCook to popularny model o pojemności 72 l i klasie energetycznej A+, która zapewni ci oszczędność energii w trakcie korzystania z nowego sprzętu AGD. Urządzenie ma również wbudowany termoobieg i jest sterowane dotykowo.

Jedną z wielu zalet polecanego piekarnika jest czyszczenie katalityczne, które ułatwia zachowanie wnętrza komory w czystości. Nie zabrakło również technologii Even Cooking – to właśnie ona odpowiada za szybkie i równomierne pieczenie oraz umożliwia oszczędność czasu i energii. Dodatkowo piekarnik szybko się nagrzewa oraz ma funkcję rozmrażania.

6. Electrolux EOE5C71Z SenseCook

Ostatnim piekarnikiem Electrolux do zabudowy w rankingu jest model EOE5C71Z SenseCook o klasie energetycznej A i pojemności XL wynoszącej aż 72 l. Elektryczny sprzęt, podobnie jak poprzednie, ma termosondę i system Even Cooking. Jest również sterowany pokrętłami.

Piekarnik Electrolux EOE5C71Z SenseCook nieustannie monitoruje temperaturę wnętrza przygotowywanej potrawy oraz jest czyszczony katalitycznie. Co to oznacza? Sprzęt jest wyposażony w specjalny system samoczynnego czyszczenia, który działa automatycznie w temperaturze 250 stopni Celsjusza. Efekt? Nigdy więcej problemów z uporczywymi zabrudzeniami i tłuszczem.

Autorka: Katarzyna Wendzonka