Data publikacji:

Pralka 45 cm szerokości – ładowana od przodu. Ranking

Chcesz zafundować sobie pralkę o szerokości zbliżonej do 45 cm i ładowaną od przodu? W takim razie sprawdź nasz ranking polecanych modeli! Znajdziesz w nim najpopularniejsze urządzenia, które sprawdzą się znakomicie nawet w małych łazienkach. Zaczynamy!

pralka 45 cm szerokości ładowana od przodu ranking

Jaką pralkę wybrać? Modele o 40, 45 i 51 cm szerokości – ładowane od przodu. Ranking polecanych

Pralka o 45 cm szerokości i ładowana od przodu jest dość rzadko spotykana na rynku. Aktualnie w ofercie popularnych marek znajdziesz jeden model marki Candy.

Candy Aquamatic AQUA 1142D1/2-S – pralka, która może pochwalić się ładowaniem od przodu i szerokością wynoszącą 51 cm, to model o klasie wirowania C, osiągający prędkość do 1100 obrotów na minutę. Urządzenie ma ładowność na poziomie 4 kg oraz zostało wyposażone między innymi w funkcję opóźnienia startu pracy, skrócone programy prania, system Aqua Plus czy wyświetlacz.

Ranking pralek o szerokości 40 cm ładowanych od góry

W przypadku małych pralek producenci o wiele częściej stawiają na modele ładowane od góry. Poniżej znajdziesz kilka polecanych produktów, które doskonale sprawdzą się w twojej łazience.

1. Electroline PB40

Najpopularniejsza pralka o szerokości 40 cm, która jest ładowana od góry. Funkcjonalny model różni się jednak od pozostałych propozycji z naszego rankingu, ponieważ jego działanie przypomina to, którym mogła pochwalić się znana i uwielbiana dawniej Frania. Pralka nie podgrzewa wody, jednak zapewnia cichą pracę, a jej małe gabaryty pozwalają na jej łatwe przenoszenie. Pojemności urządzenia Electroline wynosi 4 kg.

2. Indesit TBTWL50300PLN

Mała i funkcjonalna pralka, która bez problemu zmieści się nawet w łazienkach o ograniczonej przestrzeni użytkowej. Model Indesit jest ładowany od góry, ma klasę wirowania C i ładowności wynoszącą 5 kg. Z kolei jego szerokość to jedynie 40 cm! Do innych zalet pralki zaliczamy funkcję kontroli ilości piany i opóźnienia startu pracy, uniwersalny silnik objęty 5-letnią gwarancją, opcję dodatkowego płukania czy możliwość regulacji prędkości.

3. Pralka Whirlpool TDLR 5030L PL/N

Jeśli szukasz pralki o 45 cm szerokości i ładowanej od góry, to może ta propozycja z rankingu przypadnie ci do gustu. Model ma 40 cm szerokości, dzięki czemu pozwoli ci zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca w łazience. Dodatkowo jego ładowność wynosi 5 kg, a na liście dostępnych funkcji znalazło się opóźnienie startu pracy czy kontrola ilości piany. Nie zabrakło też wskaźników LED i prędkości obrotowej na poziomie 1000 obrotów na minutę.

4. Candy Smart CST 362L

Pralka o szerokości 40 cm i prędkości wynoszącej do 1200 obrotów na minutę. Model ma klasę wirowania B i ładowność 6 kg, dzięki czemu znakomicie poradzi sobie w każdym domu. Nie bez znaczenia jest jego klasa energetyczna A+++, która gwarantuje oszczędność i energii, i pieniędzy. A to wszystko połączone z technologią Smart Touch i KG Detector, która dostosowuje zużycie wody i prądu to ilości ubrań.

5. Electrolux EW6T4261P

Ładowana od frontu pralka o 40 cm szerokości ma klasę wirowania B, prędkość wynoszącą do 1200 obrotów na minutę, ładowność 6 kg oraz klasę energetyczną F. Producent wyposażył ją dodatkowo w program antyalergiczny z parą, funkcję TimeManager czy system SensiCare. Na obudowie znajdziesz czytelny programator, wyświetlacz LED z panelem obsługi i pokrętło.

6. Candy VitaSmart CVST G382DM-S

Ostatnia propozycja w naszym rankingu, której szerokość wynosi 40 cm. Pralka z funkcją opóźnienia startu pracy, programem szybkim czy wyświetlaczem ma ładowność na poziomie 8 kg oraz osiąga prędkość do 1200 obrotów na minutę. Wolnostojący model może także pochwalić się klasą energetyczną A+++, pozycjonowaniem bębna i intuicyjnym panelem dotykowym.

Autorka: Katarzyna Wendzonka