Data modyfikacji:

Ranking odkurzaczy pionowych do 1000 zł

Odkurzacze pionowe są lekkie, pozwalają bez problemu dotrzeć w trudno dostępne miejsca, a do tego zapewniają komfort i swobodę sprzątania, ponieważ większość modeli na rynku jest zasilana akumulatorowo. Chcesz zafundować sobie właśnie taki model? W takim razie sprawdź nasz ranking odkurzaczy pionowych do 1000 zł!

odkurzacz

Jaki odkurzacz pionowy do 1000 zł? Ranking polecanych modeli

Poniżej znajdziesz ranking odkurzaczy pionowych do 1000 zł, a wśród nich modele Xiaomi, Bosch czy Electrolux. Proponowane urządzenia udowadniają, że funkcjonalność może iść w parze z korzystną ceną.

1. Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G

Najpopularniejszym wyborem w rankingu odkurzaczy pionowych do 1000 zł jest model Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G. Polecane urządzenie jest wyposażone w zmywalny filtr i pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 0,5 l. Jest również lekkie – ważny jedynie 3 kg, dzięki czemu gwarantuje wysoki komfort w trakcie odkurzania.

Na liście zalet odkurzacza znalazły się również bezprzewodowe działanie, krótki czas ładowania dzięki technologii Li-Ion oraz nieprzerwana praca do 35 minut.

2. Electrolux EERC70EB

Kolejnym polecanym odkurzaczem pionowym do 1000 zł jest bezworkowy model Electrolux. Bezprzewodowy sprzęt ma zmywalny filtr i pojemność wynoszącą 0,5 l oraz może pochwalić się wydajnym akumulatorem litowym TurboPower i konstrukcją 2 w 1 – ma odłączany moduł odkurzacza ręcznego.

Odkurzacz pionowy Electrolux jest wyposażony w przegub EasySteer, który obraca się w zakresie 180 stopni, oraz wykorzystuje technologię Powebrush. Dzięki niej bez problemu radzi sobie z usuwaniem sierści z różnych rodzajów powierzchni. A to wszystko w połączeniu z 21-minutowym czasem pracy na jednym ładowaniu (240 minut).

3. Xiaomi Mi Handheld 1C SKV4106GL

Szukasz funkcjonalnego odkurzacza pionowego do 1000 zł? W takim razie postaw na model Xiaomi z antyalergicznym filtrem i pojemnością wynoszącą aż 0,76 l. Urządzenie ma również wydajny silnik bezszczotkowy, dzięki któremu możesz używać go do sprzątania każdego typu podłogi.

Odkurzacz Xiaomi ma moc ssania na poziomie 120 AW, działa do 60 minut na jednym ładowaniu, a do tego wykonuje do 100 tysięcy obrotów na minutę. Producent wyposażył go także w układ napędowy chłodzony powietrzem, który przedłuża żywotność podzespołów i gwarantuje nieprzerwaną pracę.

4. Bosch Serie 4 Flexxo BCH3ALL25

Model Bosch Sere 4 Flexxo to kolejna propozycja w naszym rankingu odkurzaczy pionowych do 1000 zł. Tym razem producent stworzył urządzenie ze zmywalnym filtrem i pojemnikiem na zanieczyszczenia o pojemności 0,4 l. Sprzęt ma również konstrukcję 2 w 1, czyli łączy zalety standardowego odkurzacza z modelem ręcznym.

Odkurzacz Bosch działa do 55 minut na jednym ładowaniu, ma zintegrowane w obudowie akcesoria, a brak przewodu gwarantuje nieograniczony zasięg w trakcie sprzątania. Pozostałe zalety modelu obejmują samostojącą konstrukcję i elektroszczotkę PowerBrush, która usuwa zanieczyszczenia z parkietów, dywanów i płytek.

5. Sencor SVC 0740BL

Ranking odkurzaczy pionowych do 1000 zł zamyka model Sencor SVC o pojemności 1 l. Urządzenie z filtrem HEPA działa do 85 minut na jednym ładowaniu, pozwalając nie tylko na standardowe odkurzanie, ale także na czyszczenie podłóg na mokro.

Odkurzacz pionowy Sencor ma cyklonowy system filtracji, dzięki czemu jest doskonałym wyborem do domów alergików. Wielofunkcyjny model może pochwalić się także dużą mocą ssania na poziomie 160 W oraz zdejmowanym odkurzaczem ręcznym. Producent zadbał również o komfort sprzątania. W tym celu wyposażył go w ergonomiczną rękojeść oraz głowicę obracającą się w zakresie 180 stopni z dodatkowym oświetleniem LED.

Autorka: Katarzyna Wendzonka