Data modyfikacji:

Najlepsza suszarka do włosów z jonizacją. Ranking polecanych suszarek

Funkcja jonizacji jest jedną z najbardziej pożądanych przy wyborze suszarki do włosów. Sprawia, że łuski włosa są domknięte. Dzięki temu włosy są gładkie, lśniące, a fryzura zachwyca wszystkich wokół. Nie wiesz, jaka będzie najlepsza suszarka do włosów z jonizacją? Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem! Na pewno znajdziesz model odpowiedni dla siebie!
Najlepsza suszarka do włosów z jonizacją

Piękne i zadbane włosy są marzeniem każdej kobiety i coraz częściej również mężczyzn. Bardzo często, mimo starannie dobranej pielęgnacji, nasze włosy nie wyglądają tak, jak byśmy chcieli. Może być to spowodowane nieodpowiednim suszeniem włosów. Przy wyborze odpowiedniej suszarki warto zwrócić uwagę na funkcję jonizacji.

Suszarka z jonizacją – co to znaczy?

Co to jest jonizacja w suszarce? Jonizacja neutralizuje kationy, które towarzyszą nam na co dzień. Jony dodatnie wytwarzane są np. przez urządzenia elektryczne (komputery, odkurzacze). Kationy sprawiają, że włosy są puszące i mniej podatne na stylizację. Suszarka z funkcją jonizacji podczas suszenia włosów uwalnia aniony, czyli jony ujemne. Jonizacja jest zjawiskiem bezgłośnym i niewyczuwalnym. Jednak już po pierwszym wysuszeniu włosów suszarką z jonizacją włosy stają się bardziej wygładzone, a łuski włosa domknięte.

Suszarka z jonizacją – ranking

Producenci suszarek do włosów coraz częściej zwracają uwagę na funkcję jonizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem suszarek z funkcją jonizacji.

Zobacz także, jak wybrać cichą suszarkę do włosów

Dyson Supersonic

Znana i niezwykle ceniona suszarka, zarówno wśród profesjonalistów, jak i użytkowników domowych. Oprócz funkcji jonizacji posiada także regulację temperatury i bardzo szybki przepływ strumienia powietrza. Wyróżnia ją także kompaktowość. Jest to lekka suszarka do włosów z jonizacją.

Remington PROluxe AC9140

Suszarka posiada jonizację oraz dwie nakładki regulujące przepływ powietrza. Skutecznie zapobiega elektryzowaniu się włosów. Suszarka posiada także zimny nawiew. Będzie odpowiednia dla osób ceniących sobie komfort użytkowania, ponieważ jest lekka.

BaByliss D570DE Turbo Shine 2200

Elegancka suszarka z funkcją jonizacji oraz regulacją temperatury i prędkości nawiewu. Urządzenie jest odpowiednie dla wymagających użytkowników. Funkcja jonizacji sprawia, że włosy są gładkie, błyszczące i nie elektryzują się. Dodatkowym atutem jest moc 2200 W. Suszarka jest lekka i ma nowoczesny design.

Philips MoistureProtect HP8280/00

Innowacyjna suszarka posiadająca czujnik MoistureProtect, który za pomocą podczerwieni dobiera odpowiednią dla włosów temperaturę suszenia, tak aby zachowały nawilżenie. Według producenta pomiar włosów jest wykonywany 4000 razy podczas jednego suszenia włosów. Suszarka posiada także funkcję jonizacji oraz dwie nakładki regulujące przepływ powietrza.

Rowenta Studio Dry CV5820

Suszarka z funkcją jonizacji. Urządzenie pracuje z efektywnością 2300 W, zużywając w rzeczywistości 2100 W. Suszarka posiada regulację temperatury i prędkości nawiewu. Dodatkowo jest lekka i ma długi kabel, co ułatwi jej użytkowanie. Jest to model uniwersalny – sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i profesjonalnym salonie fryzjerskim.
Zdjęcie: LightFieldStudios/Envato Elements