Data modyfikacji:

Wybieramy zegarek na komunię dla chłopca

Poszukując idealnego upominku z okazji komunii, często skupiamy się drogich i wymyślnych gadżetach. Tymczasem wciąż godnym uwagi prezentem jest tradycyjny zegarek. Nie wiesz, jaki zegarek na komunię dla chłopca wybrać? Poniżej znajdziesz informacje, na co zwracać uwagę przy zakupie oraz kilka naprawdę ciekawych modeli czasomierzy.

zegarek na komunię dla chłopca

Modny zegarek na komunię dla chłopca

Zegarek komunijny dla chłopca będzie doskonały jako prezent na komunię od chrzestnej. czy chrzestnego. Musi tylko (albo aż) wpasować się w gusta obdarowanego. Moda – to słowo klucz do dziecięcego serca. To, co modne (czyli to, co mają koledzy), najbardziej zwraca uwagę i staje się obiektem pożądania. Jaki zegarek komunijny dla chłopca można uznać za taki na czasie?

Smartwatch jako zegarek na komunię dla chłopca

Smartwatch pełni funkcję zegarka i telefonu komórkowego. Dziecko zakłada go na rękę, a potem, dzięki wbudowanemu systemowi głośnomówiącemu, może porozmawiać z wybranymi osobami. Możliwe jest także wymienianie wiadomości, a w niektórych modelach – zagranie w ciekawą grę.

Smartwatch to idealny zegarek na komunię dla chłopca, który jeszcze nie ma własnego telefonu lub często go gubi.

Zegarki z gumowym paskiem

Choć gusta dzieci są różne, większość chłopców najbardziej ceni sobie teraz zegarki na gumowym pasku, czyli te w zdecydowanie sportowym stylu. Taki zegarek będzie znakomitym prezentem na komunię dla chłopca.

Zegarek z wieloma funkcjami

Zasada jest prosta: im więcej funkcji ma wybrany zegarek komunijny dla chłopca, tym lepiej. W dziecięcym świecie to nie jakość materiałów i żywotność produktu, a ilość bajerów świadczy o atrakcyjności gadżetów.

Ciemne kolory zegarka

Jaki kolor zegarka na komunię dla chłopca? W tej kwestii nic nie zmieniło się od lat – chłopięcy zegarek to ten w ciemnych barwach. Odejście od tej zasady może być ryzykowne.

Jakie funkcje zegarka komunijnego dla chłopca?

Skoro o funkcjach mowa – jakie powinien posiadać zegarek, aby naprawdę ucieszył obdarowanego i służył mu przez kilka lat?

Wodoszczelność

Dzieci zapominają, że trzeba zdjąć zegarek przed wejściem do jeziora czy basenu. Dlatego dobrze byłoby, aby wybrany czasomierz miał wodoszczelność na poziomie co najmniej 10 ATM.

Alarm

Dobry zegarek na komunię dla chłopca powinien mieć alarm – funkcja ta z pewnością przyda się dziecku w wielu codziennych sytuacjach.

Neobrite

Neobrite to zielona substancja, którą pokrywa się indeksy i wskazówki w zegarku, dzięki czemu świecą one później w ciemnościach. Doceni to każdy chłopiec w wieku komunijnym – fascynacja tą funkcją nie zmienia się od wielu lat.

Timer

Timer w zegarku na komunię dla chłopca będzie dużym ułatwieniem – przypomni chłopcu, kiedy trzeba wrócić do domu ze spaceru z psem albo po prostu zabrać się za lekcje.

Zegarki na komunię dla chłopców: propozycje

Nie masz ochoty albo czasu na żmudne poszukiwania zegarka? Nie ma sprawy – zrobiliśmy już to za ciebie. Oto kilka propozycji, które z pewnością przypadną do gustu obdarowanemu chłopcu.

PASEK CASIO LW-200 2AV

Idealny dla dziecka zegarek sportowy. Model wodoszczelny (wodoszczelność 50M), koperta umieszczona na stylowym, gumowym pasku. Dziecko z pewnością doceni fakt, że zegarek ma duże, cyfrowe cyfry oraz wiele przydatnych funkcji: między innymi stoper oraz dzienny alarm.

TIMEX SPORTS T5K359

To idealny zegarek na komunię dla chłopca bardzo aktywnego. Jest wodoszczelny (50M) i niezwykle wręcz odporny na wszelkie uderzenia. Co warto podkreślić, zegarek ma mnóstwo ciekawych funkcji: alarm, chronograf, datownik, podświetlenie, podwójny czas, stoper oraz timer. Niewątpliwą zaletą zegarka jest również jego niska cena.

LORUS SPORT RRX43CX9

Fantastyczny zegarek, który swoimi kontrastowymi barwami natychmiast przyciągnie uwagę chłopca. Model ten jest wysoce odporny na wszelkie uderzenia, ma podświetlenie (technologia iluminator pozwala na równomierne podświetlenie całej tarczy), oraz wyróżniający się na tle wielu innych poliuretanowy pasek. W zegarku dziecko będzie mogło pływać i nurkować – nie straszne mu dziecięce pasje.

LORUS R2365MX9

Coś dla stylowych małych mężczyzn, ceniących sobie dobrze dobrane kolory. W zegarku Lorus zastosowano połączenie granatu z limonkową zielenią, ale atrakcyjny wygląd to oczywiście nie jedyny atut tego modelu. Jest on także starannie wykonany, ma gumowy pasek, wysoką klasę wodoszczelności (WR 100) oraz przydatne funkcje – datownik, podświetlenie tarczy i chronograf.

AMAZFIT GTS CZARNY

Niezwykłe sportowy model, a zarazem idealny zegarek na komunię dla chłopca, który naprawdę ceni sobie aktywność fizyczną. Model ten ma kolorowy, nowoczesny wyświetlacz AMOLED. Śledzi aż 12 różnych dyscyplin sportowych. Wśród dodatkowych funkcji można wymienić czujnik PPG – monitorujący pracę serca. Co szczególnie ważne dla dzieci, zegarek wytrzymuje bez ładowania aż 14 dni.

GARETT SPORT 7

Kolejna propozycja dla małego sportowca. Zegarek Garett Sport 7 ma wiele fantastycznych funkcji, którymi dziecko będzie mogło pochwalić się przed kolegami, ale które też z czasem naprawdę mu się przydadzą. Wśród funkcji tych należy wymienić: datownik, licznik kroków, ilość spalonych kalorii, licznik pokonanego dystansu, mierzenie czasu oraz monitorowanie pulsu oraz ciśnienia krwi.

Jeśli dziecko ma już telefon komórkowy, zegarek będzie informował go o przychodzących połączeniach i smsach – co ma znaczenia w przypadku chłopców, którzy często wyciszają komórki. To idealny zegarek na komunię dla chłopca – z pewnością wywoła olbrzymią radość.