Data publikacji:

Najlepsza krajalnica. Ranking polecanych produktów

Masz dosyć krojenia wędlin, serów czy chleba? W takim razie czas zastanowić się nad zakupem sprzętu kuchennego, dzięki któremu przygotowanie cienkich i równych plastrów nie sprawi ci najmniejszego problemu. Strzałem w dziesiątkę będzie krajalnica. Sprawdź nasz ranking polecanych modeli, które sprawdzą się w każdej domowej kuchni.

krajalnica ranking

Masz dosyć krojenia wędlin, serów czy chleba? W takim razie czas zastanowić się nad zakupem sprzętu kuchennego, dzięki któremu przygotowanie cienkich i równych plastrów nie sprawi ci najmniejszego problemu. Strzałem w dziesiątkę będzie krajalnica. Sprawdź nasz ranking polecanych modeli, które sprawdzą się w każdej domowej kuchni.

Czy zakup krajalnicy z naszego rankingu jest dobrym wyborem?

Zastanawiasz się, czy warto rozważyć zakup jednej z krajalnic z naszego rankingu? Zdecydowanie tak, jeśli uwielbiasz spędzać długie godziny w kuchni i szukasz niedrogiego sprzętu, który zapewni ci nieocenione wsparcie podczas przygotowywania posiłków. Z pomocą małego AGD nie musisz samodzielnie kroić wędlin, chleba i innych produktów spożywczych – krajalnica zrobi to za ciebie!

Dodatkowo zakup krajalnicy jest polecany osobom na diecie, które muszą dokładnie odmierzać porcje. Sprzęt sprawdzi się równie świetnie, jeśli chcesz po prostu zaoszczędzić i zrezygnować z zakupu wędlin czy serów w plastrach.

Klasyczne sprzęty, choć są najczęściej wykorzystywane do chleba, to mogą być bez obaw stosowane do innych produktów spożywczych. Z pomocą krajalnicy możesz przygotować równomierne, niepostrzępione plastry o idealnej grubości. I to bez względu na to, co właśnie kroisz.

Krajalnica domowa – ranking polecanych sprzętów AGD do twojej kuchni

Czas sprawdzić, która krajalnica będzie strzałem w dziesiątkę. Poniżej znajdziesz ranking polecanych sprzętów, które doskonale poradzą sobie w domowych warunkach.

1. ZELMER ZFS0916

Najlepsza krajalnica w naszym rankingu, która cieszy się aktualnie największą popularnością wśród użytkowników Ceneo.pl. Sprzęt o mocy 150 W został wykonany z połączenia tworzywa sztucznego (obudowa) i stali nierdzewnej (nóż). Dodatkowo nie zabrakło płynnej regulacji krojenia i niezawodnego systemu blokady ostrza. W zestawie z krajalnicą otrzymujesz dociskacz, tackę i tarczę tnącą.

2. ZELMER ZFS0916S

Kolejny model o mocy 150 W, do którego produkcji wykorzystano połączenie niezawodnej i odpornej na korozję stali nierdzewnej oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego. Krajalnica ze zdejmowanym ostrzem zapewnia nie tylko wygodę i płynność pracy, ale także bezpieczeństwo użytkowania dzięki systemowi blokady. Wyposażenie obejmuje tackę na krojone produkty, tarczę tnącą i dociskacz.

3. Eldom KR400 SNIP

Ta krajalnica znalazła się w naszym rankingu przede wszystkim ze względu na wykonanie. Do jej produkcji wykorzystano oczywiście stal szlachetną, jednak tym razem obudowa powstała z metalu. Dzięki temu sprzęt o mocy 150 W jest jeszcze odporniejszy na przypadkowe uszkodzenia i korozję! Krajalnica ma opcję regulacji grubości krojenia oraz sprawdzi się do przygotowywania pieczywa, sera i wędlin.

4. GORENJE R401

Krajalnica do zadań specjalnych, której moc wynosi aż 200 W! Sprzęt dostępny w uniwersalnym kolorze białym został wykonany z połączenia dwóch niezawodnych materiałów – metalu (obudowa) i stali nierdzewnej (ostrze Solingen). Producent wyposażył ten model w regulację prędkości i grubości krojenia oraz specjalny system, dzięki któremu używanie krajalnicy jest całkowicie bezpieczne.

5. Sencor SFS 4050SS

Ostatnia krajalnica w naszym rankingu polecanych urządzeń, która może pochwalić się standardową mocą wynoszącą 150 W. Srebrny model, podobnie jak jego poprzednik, powstał z metalu i stali nierdzewnej, ma regulację prędkości i grubości krojenia oraz antypoślizgowe nóżki, dzięki którym używanie krajalnicy jest bardzo komfortowe. Elektryczny sprzęt ma również zdejmowaną prowadnicę oraz wbudowane ochraniacze palców i kciuka.