Data publikacji:

Jakie książki podobne do 365 dni przeczytać?

„365 dni”, „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni” – wszystkie trzy części serii autorstwa Blanki Lipińskiej przypadły Polkom do gustu… i rozbudziły apetyt na więcej. Sama Lipińska nie wydała jeszcze niczego nowego, ale spokojnie – istnieją książki podobne do „365 dni”. Sprawdź, które to.

jakie książki podobne do 365 dni

Książki podobne do 365 dni Blanki Lipińskiej

Książki Blanki Lipińskiej to dość brutalne erotyki. Budzą sporo kontrowersji, ale i tak cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Czyta się je bardzo szybko, co stanowi zaletę, ale też i wadę – po trzech „pochłoniętych” tomach pozostaje uczucie niedosytu. Jeśli i ty tak masz i interesują cię książki podobne do „365 dni”, to mamy dla ciebie kilka kół ratunkowych. Oto książki erotyczne, która mają podobnych bohaterów i podobną fabułę.

  1. 50 twarzy Greya, E. L. James
  2. Perwersyjny bogacz, Laurelin Paige
  3. Złączeni honorem, Tora Reilly
  4. Zakazany układ, K. N. Hane
  5. Serce gangstera, A. Wolf
  6. Mafijna miłość, K. N. Haner

50 twarzy Greya, E. L. James

Istnieje znikome prawdopodobieństwo, że w twoje ręce nie wpadło jeszcze „50 twarzy Greya”, niemniej nie można nie wspomnieć o tej znanej na całym świecie pozycji. To historia, której bohaterką jest Anastasia Steele. Dziewczyna przeprowadza wywiad z bogatym biznesmenem i wpada mu w oko. To nie będzie jednak zwykła znajomość ze zwykłym seksem, lecz historia pełna perwersji, szaleństwa i fascynacji tym, co nieznane.

Perwersyjny bogacz, Laurelin Paige

Świetna historia o kobiecie, do której wraca przeszłość – tyle że w bardziej pikantnej niż przed laty postaci. Wciągająca historia z ciekawą fabułą i barwnymi bohaterami z pewnością przypadnie ci do gustu. Wiele osób podkreśla nawet, że dzieła Laurelin Paige to najlepsze książki erotyczne.

Złączeni honorem, Tora Reilly

Jest mafia, jest seks w różnych formach, jest napięcie i są trudne emocje – z tych właśnie powodów „Złączeni honorem” śmiało możesz znaleźć wśród książek podobnych do „365 dni”. To historia pięknej, niewinnej nastolatki, która zostaje żoną syna bossa nowojorskiej mafii. To nie tylko opowieść o namiętności, ale także o skrywanych emocjach, drugim „ja”, które kryje każdy z nas, o nadziejach i przemianach.

Zakazany układ, K. N. Haner

Jeśli chodzi o najlepsze książki erotyczne, to nie można pominąć „Zakazanego układu”. Fabuła rozpoczyna się dramatycznie – żyjąca w destrukcyjnym związku dziewczyna postanawia odebrać sobie życie. Nie tylko jej się to nie udaje, ale dodatkowo podczas próby staje się świadkiem zabójstwa – i trafia w ręce mafii. Znajdziesz tu dużo erotycznych scen, sporo brutalnych wątków, ale również niesamowitą grę uczuć.

Serce gangstera, A. Wolf

Porywa już sam początek tej niebanalnej historii – młody chłopak sugeruje gangsterowi, że zabezpieczeniem jego karcianych długów będzie jego siostra. Z czasem oczywiście okazuje się, że nie można tego odkręcić – i tym sposobem 22-latka wchodzi w wyjątkowo niebezpieczne towarzystwo.

Zarówno „Serce gangstera”, jak i wcześniej wymienione „Zakazany układ” czy „Złączeni honorem”, śmiało możesz uznać za książki podobne do „365 dni”. I z pewnością przykują one twoją uwagę na wiele godzin.

Mafijna miłość, K. N. Haner

W skład serii „Mafijna miłość” wchodzą cztery książki erotyczne: „Sny Morfeusza”, „Koszmar Morfeusza”, „Przebudzenie Morfeusza” oraz „Piętno Morfeusza”. Wszystkie one opisują doświadczenie jednej kobiety, Cassandry Givens.

Znajdziesz tutaj zapierającą dech w piersiach namiętność, kuszącą brutalność i najsilniejsze z pragnień. To książki, które pozwalają na chwilę doświadczyć tego, na co wiele osób nie znalazłoby odwagi w prawdziwym życiu. Porywająca, przesiąknięta seksualnością fantastyczna pozycja z wyjątkowo interesującą fabułą.

Autor: Robert Wojtaś