Data modyfikacji:

Depilator Philips Lumea. Który model wybrać?

Gładkość nóg utrzymująca się przez długi czas to marzenie wielu kobiet. Częsta depilacja tradycyjnymi metodami wymaga poświęcenia czasu oraz kupowania wielu jednorazowych przyrządów. Dzięki depilacji innowacyjnymi urządzeniami Philips Lumea skóra pozostaje gładka przez wiele miesięcy. Depilacja tego typu urządzeniami jest wysoce skuteczna w usuwaniu zbędnego owłosienia, dlatego decyduje się na nią coraz więcej osób. Chcesz mieć możliwość przeprowadzenia depilacji laserowej w zaciszu własnego domu? Zdecyduj się na Philips Lumea! Który model wybrać, by być z niego zadowolonym? Zapoznaj się z naszym rankingiem!
philips lumea który model wybrać

Depilator Philips Lumea – jak działa?

Do niedawna depilatory laserowe wykorzystywano wyłącznie w salonach kosmetycznych. Obecnie jest to sprzęt, którego można używać w zaciszu własnego domu. Czy warto kupić depilator laserowy? Bezpieczne depilatory Philips Lumea zapewniają komfort użytkowania i satysfakcję z osiąganych efektów. Depilacja laserowa to najbardziej skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia.
Depilator wpływa na strukturę włosa, podgrzewając go światłem do wysokiej temperatury. Emitowane światło przypomina laser. Taka metoda depilacji gwarantuje całkowite lub tymczasowe zatrzymanie wzrostu zbędnego owłosienia.

Philips Lumea – przeciwwskazania

Korzystanie z depilatora Philips Lumea, jak z każdego urządzenia tego typu, nie jest zalecane dla wszystkich. Szczególnym przeciwwskazaniem do używania depilatora jest ciąża oraz okres karmienia piersią. Osoby chorujące na nowotwory, opryszczkę oraz zakażenia bakteryjne i wirusowe również nie powinny używać tego typu urządzeń.
Przed depilacją nie należy opalać skóry przez 4 tygodnie. Czas od depilacji do opalania skóry również nie powinien być krótszy niż 4 tygodnie. Szczególną ostrożność należy zachować podczas przyjmowania leków. Nie powinno się zażywać leków rozrzedzających krew 48 godzin przed depilacją, a przyjmując antybiotyk, należy odczekać 2 tygodnie od ostatniej dawki, zanim rozpocznie się zabieg depilacji.

Philips Lumea – efekty depilacji

Skuteczne działanie depilatora Philips Lumea odzwierciedla się w opiniach tysięcy zadowolonych użytkowników. Według badań zadowalające efekty widać już po pierwszych trzech zabiegach – zauważalny jest mniejszy o około 92% wzrost włosków. Dwanaście przeprowadzonych serii zabiegów daje efekt całkowicie gładkiej skóry, który może trwać aż do 6 miesięcy. Depilacja urządzeniem Philips Lumea to szybki zabieg, który z łatwością można wykonać w warunkach domowych. Szacuje się, że depilacja obu łydek trwa zaledwie 8 minut.

Który model depilatora Philips Lumea wybrać? Philips Lumea - porównanie

Wśród dostępnych na rynku modeli Philips Lumea warto wybrać ten, który najbardziej spełnia oczekiwania przyszłego użytkownika.
Zobacz także porównanie depilator laserowy Braun czy Philips.
philips lumea

Philips Lumea 9000

Depilator z technologią Sensel. Dzięki wbudowanemu czujnikowi SmartSkin urządzenie wykrywa odcień skóry i na tej podstawie dostosowuje odpowiednią intensywność zabiegu. Nasadki depilatora dostosowują się do części ciała i dopasowują odpowiedni program. Nakładki przeznaczone są do skóry ciała, twarzy, pach oraz bikini.
Urządzenie automatycznie rozpozna wybraną strefę i spersonalizuje program depilacji. Przez producenta był opisywany jako najszybszy i najmocniejszy depilator z tej serii do czasu wejścia na rynek wersji 9900. Może być zasilany akumulatorowo lub sieciowo w zależności od tego, co wolisz. Umożliwia zachowanie gładkiej skóry przez 6 miesięcy.
Philips Lumea 9000 ma żywotność lampy na poziomie 450 000 impulsów świetlnych. Jest wyposażony w szereg technologii, które zapobiegają podrażnieniom i uszkodzeniom skóry. Pomimo tego, że posiada czujnik, który samodzielnie wybierze dla Ciebie odpowiedni program, możesz wybrać ręcznie zupełnie inne ustawienie. Z tą wersją kultowego depilatora usuniesz włosy z łydek w 7,5 minuty, natomiast z pach w 2,5 minuty!

Philips Lumea Advanced

Urządzenie przystosowane do depilacji ciała i twarzy. Po 3 wykonanych zabieg można zauważyć o 85% włosków mniej. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się co najmniej 3 miesiące. Urządzenie wyposażone jest w czujnik wykrywający odcień skóry oraz trymer Satin Compact. Model jest nieco delikatniejszy niż poprzednik i dobrze współpracuje z najróżniejszymi barwami skóry oraz włosów.
Producent sugeruje stosowanie go wyłącznie do ciała. Produkt ma wbudowany filtr UV i wbudowany system bezpieczeństwa, zapobiegający wyzwalaniu się przypadkowych błysków. Wraz z produktem otrzymujemy zapewnienie, że urządzenie nadaje się do przeprowadzania depilacji skóry wrażliwej i delikatnej. Zastosowanie go na obie łydki nie powinno zająć więcej niż 15 minut, natomiast depilacja pach z tym produktem trwa niespełna 3 minuty. Wraz z nim otrzymujemy:
 • nakładkę do okolic bikini – która dla przyspieszenia procesu we wrażliwej okolicy została wyposażona w dodatkowy filtr skupiający wiązkę światła i zwiększający jej moc;
 • dostęp do aplikacji – która zadba o pilnowanie regularności zabiegów, ułatwi wykonywanie ich na czas, planowanie oraz poinstruuje, jak najlepiej wykorzystać potencjał urządzenia;
 • opcję wykorzystywania pojedynczego błysku lub serii błysków w zależności od potrzeb i preferencji.
 • Philips LumeaPrestige

  Urządzenie zapewniające spersonalizowaną depilację ciała dzięki technologii SenselQ. Uzyskany efekt gładkiej skóry może utrzymać się nawet przez 6 miesięcy. Wbudowany czujnik SmartSkin zapewnia bezpieczeństwo podczas domowej depilacji. Do depilatora dołączone są 3 nakładki specjalnie dopasowane do twarzy, ciała oraz pach i bikini. Kompatybilna ze smartfonem aplikacja IPL pozwala na zaplanowanie harmonogramu zabiegów.
  Żywotność lampy Lumea Prestige wynosi 250 000 impulsów świetlnych. Urządzenie może być zasilane akumulatorowo lub sieciowo. Łączy się z aplikacją mobilną i pomoże Ci dobrać najlepszy tryb epilacji do Twojej skóry. To wszechstronny produkt wyposażony w technologię SenseIQ i czujnik SmartSkin. Aktualnie został wycofany ze sprzedaży przez producenta, więc możesz znaleźć go wyłącznie w sklepach partnerów.

  Philips Lumea 7000

  Szukasz dobrego depilatora Philips Lumea? Opinie o tym produkcie są naprawdę świetne! Wynika to głównie z jego funkcjonalności oraz niskiej w porównaniu do nowszych wypustów ceny. Jest jednak odrobinę trudniej dostępny. Gwarantuje delikatną depilację, możliwość stosowania 3 różnych wymiennych nakładek (do twarzy, ciała i okolic bikini) oraz łączy się z aplikacją na telefon, która pomoże Ci koordynować zabiegi depilacji laserowej we własnym domu. Jest przeznaczony do szybkiego stosowania, ma wbudowany filtr UV, system bezpieczeństwa oraz 5 różnych ustawień w zakresie synergii światła.

  Philips Lumea 9900

  Ten Philips Lumea to najnowszy model, który jest aktualnie dostępny na rynku! Pozwala na zachowanie gładkiej skóry po zabiegu aż do 12 miesięcy, a jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych. Ma znacznie wyższą cenę od poprzedników, jednak wraz z nią w parze idzie wydajność oraz liczba funkcji dodatkowych. Do dyspozycji mamy tutaj SenseIQ, aplikację na smartfon Lumea SkinAI oraz aż 4 wymienne nakładki, które pozwolą na wykonanie zabiegu w każdej okolicy.
  Depilator laserowy Philips Lumea 9900 może być stosowany bezprzewodowo, a czujnik SmartSkin samodzielnie dobierze odpowiednią moc wiązki, którą możesz zmienić ręcznie. Żywotność lampy tego produktu wynosi 450 000 impulsów świetlnych. Po 12 zabiegach uzyskamy 86% mniej owłosienia na łydkach, 70% w okolicach bikini oraz nawet 67% mniej pod pachami​.
  Patrycja Wojas
  Patrycja Wojas

  Medycyna, lotnictwo, motoryzacja – to moje największe pasje. W wolnych chwilach maluję obrazy i wypoczywam z najbliższymi osobami w różnych krajach. Kocham podróże!