Data publikacji:

Depilator Philips Lumea. Który model wybrać?

Gładkość nóg utrzymująca się przez długi czas to marzenie wielu kobiet. Częsta depilacja tradycyjnymi metodami wymaga poświęcenia czasu oraz kupowania wielu jednorazowych przyrządów. Dzięki depilacji innowacyjnymi urządzeniami Philips Lumea, skóra pozostaje gładka przez wiele miesięcy. Depilacja tego typu urządzeniami jest wysoce skuteczna w usuwaniu zbędnego owłosienia, dlatego decyduje się na nią coraz więcej osób.

philips lumea

Depilator Philips Lumea – jak działa?

Do niedawna depilatory laserowe wykorzystywano wyłącznie w salonach kosmetycznych. Obecnie jest to sprzęt, którego można używać w zaciszu własnego domu. Bezpieczne depilatory Philips Lumea zapewniają komfort użytkowania i satysfakcję z osiąganych efektów. Depilacja laserowa to najbardziej skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia.

Depilator wpływa na strukturę włosa, podgrzewając go światłem do wysokiej temperatury. Emitowane światło przypomina laser. Taka metoda depilacji gwarantuje całkowite lub tymczasowe zatrzymanie wzrostu zbędnego owłosienia.

Philips Lumea – przeciwwskazania

Korzystanie z depilatora Philips Lumea, jak z każdego urządzenia tego typu, nie jest zalecane dla wszystkich. Szczególnym przeciwwskazaniem do używania depilatora jest ciąża oraz okres karmienia piersią. Osoby chorujące na nowotwory, opryszczkę oraz zakażenia bakteryjne i wirusowe również nie powinny używać tego typu urządzeń.

Przed depilacją nie należy opalać skóry przez 4 tygodnie. Czas od depilacji do opalania skóry również nie powinien być krótszy niż 4 tygodnie. Szczególną ostrożność należy zachować podczas przyjmowania leków. Nie powinno się zażywać leków rozrzedzających krew 48 godzin przed depilacją, a przyjmując antybiotyk, należy odczekać 2 tygodnie od ostatniej dawki, zanim rozpocznie się zabieg depilacji.

Philips Lumea – efekty depilacji

Skuteczne działanie depilatora Philips Lumea odzwierciedla się w tysiącach zadowolonych użytkowników. Według badań zadowalające efekty widać już po pierwszych trzech zabiegach – zauważalny jest mniejszy o około 92% wzrost włosków. Dwanaście przeprowadzonych serii zabiegów daje efekt całkowicie gładkiej skóry, który może trwać aż do 6 miesięcy. Depilacja urządzeniem Philips Lumea to szybki zabieg, który z łatwością można wykonać w warunkach domowych. Szacuje się, że depilacja obu łydek trwa zaledwie 8 minut.

Który model depilatora Philips Lumea wybrać?

Wśród dostępnych na rynku modeli Philips Lumea, warto wybrać ten, który najbardziej spełnia oczekiwania przyszłego użytkownika. Najpopularniejszymi egzemplarzami są:

Philips Lumea 9000

Depilator z technologią Sensel. Dzięki wbudowanemu czujnikowi SmartSkin urządzenie wykrywa odcień skóry i na tej podstawie dostosowuje odpowiednią intensywność zabiegu. Nasadki depilatora dostosowują się do części ciała i dopasowują odpowiedni program. Nakładki przeznaczone są do skóry ciała, twarzy, pach oraz bikini. Urządzenie automatycznie rozpozna wybraną strefę i spersonalizuje program depilacji.

Philips Lumea Advanced

Urządzenie przystosowane do depilacji ciała i twarzy. Po 3 wykonanych zabieg można zauważyć o 85% włosków mniej. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się co najmniej 3 miesiące. Urządzenie wyposażone jest w czujnik wykrywający odcień skóry oraz trymer Satin Compact.

PHILIPS LumeaPrestige

Urządzenie zapewniające spersonalizowaną depilację ciała dzięki technologii SenselQ. Uzyskany efekt gładkiej skóry może utrzymać się nawet przez 6 miesięcy. Wbudowany czujnik SmartSkin zapewnia bezpieczeństwo podczas domowej depilacji. Do depilatora dołączone są 3 nakładki specjalnie dopasowane do twarzy, ciała oraz pach i bikini. Kompatybilna ze smartfonem aplikacja IPL pozwala na zaplanowanie harmonogramu zabiegów.

Autorka: Patrycja Wojas