Data modyfikacji:

Toaletka do sypialni – jaką wybrać?

Rano pozwoli wykonać perfekcyjny makijaż i fryzurę, a tuż przed snem – niezbędne zabiegi pielęgnacyjne. Toaletki towarzyszą kobietom od wieków, nie tracąc na swojej popularności. Zobacz, jaka toaletka do sypialni sprawdzi się najlepiej.

Toaletka do sypialni – dlaczego warto

Toaletka do sypialni to praktyczny i modny dodatek w aranżacji sypialni. Jeżeli zastanawiasz się, jak przechowywać kosmetyki, toaletka do sypialni jest idealnym rozwiązaniem. Pozwoli ci trzymać niezbędne kosmetyki do makijażu i pielęgnacji w jednym miejscu, co na pewno ułatwi poranny makijaż. Na toaletce do sypialni możesz postawić organizer na kosmetyki, który pomoże w zachowaniu porządku.

  1. Toaletka do sypialni – przyjaciółka każdej kobiety
  2. Czy toaletka w sypialni to dobry pomysł?
  3. Komoda i toaletka do sypialni w jednym
  4. Toaletka w sypialni – gdzie ustawić?
  5. Biała czy czarna – jaka toaletka do sypialni?
  6. Komplet mebli – toaletka do sypialni wraz z taboretem
  7. Jaką toaletkę do sypialni wybrać?

Toaletka do sypialni – przyjaciółka każdej kobiety

Toaletka kojarzy się z odrobiną luksusu, spokoju i czasu dla siebie. Która z kobiet nie chciałaby mieć własnej? Na szczęście znalezienie wymarzonego modelu nie jest dziś żadnym problemem. Na rynku znajdziesz nowoczesne toaletki do sypialni, małe toaletki w stylu glamour czy też te przypominające proste biurka. Na pewno znajdziesz toaletkę do małej i dużej sypialni. Oprócz stylu mebla podczas zakupu toaletki warto zastanowić się również nad kilkoma innymi kwestiami.

Czy toaletka w sypialni to dobry pomysł?

Toaletka zwyczajowo zajmuje swoje miejsce w sypialni – w tym pokoju każdy może liczyć na chwilę prywatności. Jeśli jednak niewielkie wymiary pokoju nie powalają ci na ustawienie w nim dodatkowego mebla, możesz poszukać małej toaletki do małej sypialni lub toaletki, która pełni rolę sekretarzyka – taki mebel możesz postawić w małym salonie, a nawet domowym biurze, w którym pracujesz.

Komoda i toaletka do sypialni w jednym

Jeśli zastanawiasz się, jaka toaletka do małej sypialni sprawdzi się najlepiej, możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, kupując toaletkę połączoną z pojemną komodą. Ten mebel pozwoli ci na wygodne przechowywanie kosmetyków, biżuterii i innych drobiazgów.

Toaletka w sypialni – gdzie ustawić?

Najlepiej, jeśli toaletka zostanie ustawiona w ten sposób, aby podczas malowania się naturalne światło padało na twoją twarz. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na takie ustawienie toaletki w sypialni, warto zainwestować w jej odpowiednie oświetlenie (np. kinkiet) o ciepłej barwie światła.

Biała czy czarna – jaka toaletka do sypialni?

Biała toaletka w stylu vintage to już prawdziwy klasyk. Można spotkać ją w sypialniach urządzonych zarówno nowocześnie, jak i klasycznie. Ciekawą odmianą znanego od lat trendu jest toaletka o tradycyjnej formie, jednak w kolorze czarnym. Obok takiego mebla bez wątpienia nikt nie przejdzie obojętnie. Toaletki tego typu będą się doskonale prezentować w salonie vintage.

Komplet mebli – toaletka do sypialni wraz z taboretem

Warto wybrać toaletkę, do której dołączony zostanie dopasowany stylistycznie taboret. Ważne, aby był odpowiednio wysoki, a zarazem wygodny. Umówmy się – przy toaletce niejedna z kobiet może spędzić… dłuższą chwilę.

Jaką toaletkę do sypialni wybrać?

Dobrze, jeśli toaletka ma odpowiednio dużo szufladek do przechowywania kosmetyków – zwłaszcza tych, które powinny być trzymane w ciemnym i suchym miejscu (np. lakiery do paznokci). Więcej miejsca do przechowywania oznacza także i to, że toaletka może posłużyć ci jako mebel ozdobny – możesz ustawić na niej kwiaty, świece czy fotografie.

Piękna toaletka do sypialni to marzenie niejednej kobiety. Na szczęście oferta tych mebli jest tak szeroka, że bez wyjątku każda znajdzie toaletkę, która spełni jej oczekiwania. Jaka toaletka do sypialni przemawia do ciebie bardziej: klasyczna i elegancka, a może ta w nowoczesnym stylu?

Autorka: Joanna Stanuch