Data modyfikacji:

Jaką wyciskarkę wolnoobrotową do 600 zł kupić?

Chcesz zafundować sobie sprzęt do wyciskania soków z ulubionych warzyw i owoców, jednak masz ograniczony budżet? Spokojnie! Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy ranking polecanych wyciskarek wolnoobrotowych do 600 zł. Zapraszamy!

wyciskarka wolnoobrotowa

Dlaczego warto mieć w swojej kuchni wyciskarkę wolnoobrotową?

Zacznijmy od szybkiego przeglądu korzyści, jakie niesie za sobą zakup jednej z polecanych wyciskarek wolnoobrotowych do 600 zł. Dlaczego warto mieć urządzenie w swojej kuchni? Do zalet sprzętu zaliczamy przede wszystkim możliwość przygotowania soków o maksymalnej zawartości składników odżywczych, której nie zapewni ci tradycyjna sokowirówka.

Dodatkowo wyciskarka wolnoobrotowa pozwala przygotować sok praktycznie z każdego warzywa lub owocu, który pozostaje świeży nawet na kilka dni. Co więcej, sam napój jest o wiele gęstszy i bardziej sycący. Urządzenie jest również ciche i łatwe w czyszczeniu.

Przeczytaj także: Wyciskarka wolnoobrotowa: ranking najlepszych urządzeń

Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe do 600 zł

Jeśli szukasz wyciskarki wolnoobrotowej do 600 zł, to znakomitym pomysłem będzie zapoznanie się z urządzeniami dostępnymi na Ceneo.pl. W jednym miejscu znajdziesz wiele propozycji, spośród których wybraliśmy dla ciebie te, które cieszą się aktualnie największą popularnością wśród klientów.

Tefal Infiny Juice ZC255B38

Najpopularniejsza wyciskarka wolnoobrotowa do 600 zł, która z pewnością zaskoczy cię swoją funkcjonalnością. Urządzenie o mocy 200 W pochodzi z nowej generacji, jest wyposażone w dwa dzbanki, a jego czyszczenie nie sprawi ci najmniejszego problemu. Całość dopełnia cicha praca, system zabezpieczający przed kapaniem, intuicyjny komin z popychaczem oraz filtr do soków.

Zelmer ZJP1600B

Wyciskarka wolnoobrotowa, która może pochwalić się mocą na poziomie 150 W oraz wykonaniem z bezpiecznych, niezawierających BPA materiałów. Producent zadbał o to, aby jej składanie i czyszczenie było szybkie oraz bezproblemowe, a także dodał funkcję Reverse, dzięki której, w przypadku jakiejkolwiek blokady, wystarczy jeden przycisk, aby skutecznie wyeliminować problem. Model Zelmer ma również system ciągłego wyciskania, dzięki któremu nie musisz robić sobie przerw w trakcie przygotowywania soku.

Eldom PJ400

Urządzenie o mocy wynoszącej aż 400 W to gwarancja cichej i szybkiej pracy oraz łatwości przygotowywania pożywnych, smacznych soków. Wyciskarka wolnoobrotowa do 600 zł może pracować non stop, jest łatwa i szybka w czyszczeniu, a do tego została wyposażona w praktyczną funkcję Reverse, litrowy pojemnik na sok i system chroniący przed kapaniem.

Sencor SSJ 4041BK

Kolejny w rankingu wyciskarek wolnoobrotowych do 600 zł model to znakomita propozycja dla osób, które szukają urządzenia funkcjonalnego i łatwego w obsłudze. Model Sencor ma moc na poziomie 400 W oraz został wyposażony w aż potrójną ochronę – silnik uruchamia się dopiero w momencie, gdy urządzenie jest prawidłowo złożone, oraz wyłącza się w sytuacji, gdy dojdzie do jego przegrzania lub zdjęcia pokrywy. Co więcej, wyciskarka wolnoobrotowa ma sitko filtrujące i antypoślizgowe nóżki oraz pozwala wyciskać sok nieprzerwanie przez 15 minut.

Łucznik AM-1800

Ostatnia polecana wyciskarka wolnoobrotowa do 600 zł. Jeden z najnowszych modeli marki został wzbogacony o nowy silnik, dzięki któremu urządzenie sprawdzi się nie tylko w trakcie wyciskania soków, ale także przygotowywania sosów czy smoothies. Sprzęt o mocy 150 W ma dwustopniowy system bezpieczeństwa, który wyłącza silnik w przypadku zacięcia lub zbyt długiej pracy. Nie zabrakło również funkcji Reverse, czyli zmiennego trybu obrotu mielenia, oraz litrowych pojemników na sok i miąższ.

Autorka: Katarzyna Wendzonka