Dom – wyposażenie, meble, sprzęt AGD

Polecane artykuły

ościeżnica

Montaż ościeżnicy regulowanej: jak się do tego przygotować?

2021-10-17
Remont i wykańczanie domu spędzają sen z powiek niejednej osobie. Niełatwo jest wybrać materiały, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Podpowiadamy, jak powinien wyglądać montaż ościeżnicy regulowanej, kiedy warto po nią sięgnąć oraz na co należy zwrócić uwagę. Wbrew pozorom, cały proces nie jest tak trudny i skomplikowany.
cyrkulator powietrza ranking

Cyrkulator powietrza. Ranking polecanych

2021-10-17
Cyrkulatory powietrza bardzo często mylone są ze standardowymi wentylatorami, choć ich przeznaczenie jest znacznie szersze. Przydają się one nie tylko podczas największych upałów, ale mogą także skutecznie wspomóc system ogrzewania w domu. Przedstawiamy ranking cyrkulatorów powietrza.
oświetlenie elewacji

Oświetlenie elewacji domu. Aranżacje i inspiracje

2021-10-17
Oświetlenie elewacji domu może mieć różnorodne zastosowanie. Z pewnością jest ono niezwykle praktyczne i sprawia, że poruszanie po zmroku staje się o wiele bezpieczniejsze. Dodatkowo oświetlenie elewacyjne może pełnić znakomitą rolę dekoracyjną. Jeżeli dobrze przemyślimy projekt, to nasz dom zyska zupełnie nowy, nietypowy charakter. Oświetlenie elewacyjne cieszy się więc coraz większą popularnością. Sprawdź, jak je zaplanować, aby dobrze spełniło swoją rolę.
montaż umywalki

Montaż umywalki: kompleksowy poradnik. Na co zwrócić uwagę?

2021-10-17
Montaż umywalki nie należy do specjalnie skomplikowanych zadań, dlatego też poradzi sobie z nim większość osób, które nie boją się pracy z prostymi elektronarzędziami, takimi jak wiertarka. Z artykułu dowiesz się, na co zwracać szczególną uwagę podczas montowania umywalki, tak by służyła ona bez problemów przez kolejne lata.